Všetko vybavíte pod jednou strechou

DLHOPISY = EURO DEVELOPMENT PRAHA

 
HISTÓRIA : JAKUB CíSAŘ predseda predstavenstva
    Myšlienka založiť EURO DEVELOPMENT sa zrodila pred viac ako 10 rokmi a to pri založení spoločnosti 1. EUROHYPOTÉKA v roku 2005. V tej dobe som s touto značkou realizoval stovky hypotekárnych úverov. Klienti sa ma pýtyli či som schopný realizovať aj predaj ich nehnuteľností, alebo sprostredkovať túto službu. Oniekoľko mesiacov som na základe požiadaviek klientov založil EURO REAL ESTATE s.r.o. Počas práce v realitnej kancelárii som sa stretával s tým , že ludia si berú hypotéku na 30 rokov pre kúpu bytu v Prahe a okolí . Vtedy som sa začal zahrávať s myšlienkou ,, Prečo by som mal len sprostredkovávať predaj nehnutelností , keď ich môžem sám postaviť a ponuknúť klientom,, . Moja myšlienka bola jednoduchá dať ľuďom vysnívaný dom včetne záhrady v Prahe a blízkom okolí, kde by ľudia mohli prežiť aj viac než 30 rokov . Nebola to ľahká doba pre developérsku činnosť , ale moje rozhodnutie bolo domy dokončiť, pozemky rozdeliť a vytvoriť na nich stavby dvojdomov. VZNIKOL TAK NOVÝ PRODUKT - DOM ZA CENU BYTU, KTORÝ V PRAHE DO VTEDY NEMAL OBDUBU. 
Skupina EURO DEVELOPMENT a.s. dnes vlastní 1 178 706 m2 pozemkov v hodnote viac ako 1.5 miliardy korún . Na týchto pozemkoch vznikne a vyrastie 785 domov a 230 bytových jednotiek. To znamená , že 1015 rodín s nami najde opravdický domov.

Fotogaléria: DLHOPISY = EURO DEVELOPMENT PRAHA

INVESTÍCIA DO DLHOPISOV :

 

Investovať sa dá do rôznych dlhopisov , fondov ako aj do rôznych komodít a nehnuteľností. 

Prečo je dobrá investícia do dlhopisov firmy EURODEVELOPMENT PRAHA ? 

Majiteľ Jakub Císař začal úzko spolupracovať a podpísal zmluvu o sprostredkovaní investícií pre Slovákov cez firmu Zepter finance . Investovaním majiteľ ručí nie len majetkom ,ktorý vlastní a nie je malej hodnoty no aj vystavením bianko zmenky pre vyšších investíciách . To znamená ,že ručí aj svojim menom a povesťou, ktorú si budoval a buduje dlhé roky. 

Investovaním do dlhopisov získate 5,25% p.a. ročný výnos. Výnos sa vypláca mesačne vždy 1 deň každého mesiaca.

Nominálna hodnota jedného dlhopisu je 5000 € 

Náklady na zriadenie , vedenie účtu a správu dlhopisov :

- Poplatok za zriadenie ZDARMA

- Vedenie účtu             ZDARMA

- Správa dlhopisov        ZDARMA

- Spätný predaj dlhopisov pred dobou splatnosti max 8,5% 

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode