FOTO - DJ -VIDEO -KVETY- SVADOBNÉ AUTÁ

                                                                                                                    

                    Svadobný deň


                    Neopakovateľný okamih v živote dvoch ľudí pri vykročení na cestu spoločného života a spoločnej cesty žitia a radosti. Preto treba si túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky, keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.
                    Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.
                    Svadobný deň potrebuje, aj organizátora a dobrú zábavu, zabezpečíme Vám STAREJŠIEHO A HUDBU , ktorí sa vždy postarajú o dobrú zábavu.


                            Stužková slávnosť


                    Ukončenie štúdia na Strednej škole a vykročenie do života vlastnou cestou je tiež jedna z neopakovateľných udalostí. Preto si treba tiež túto                      významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky keď si budete chcieť pripomenúť tento                             nezabudnuteľný okamih.    


                    Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.

                    Stužková slávnosť potrebuje, aj dobrú zábavu, zabezpečíme Vám aj HUDBU (DJ-a), ktorý sa vždy postará o dobrú zábavu.       

 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ KAMERAMANA 

FOTOGRAFA -DJa -STAREJŠIEHO

                    Svadobný deň, stužková slávnosť, rodinná oslava a akákoľvek slávnostná udalosť, ktorú chcete uchovať pre Vašu spomienku , je potrebné sa dobre rozhodnúť pre profesionála, ktorý Vám túto udalosť dobre zaznamená, ale hlavne dobre a kvalitne spracuje.
                  

                     VIDEOZÁZNAM je sprostredkovanie udalostí a aj verný prenos všetkých nezabudnuteľných momentov a atmosféry Vášho slávnostného dňa. Patria tam romantický klip, zábava, obrad a iné.
                   

                     FOTOGRAFIA je ďalšou a hodnotnou pamiatkou, ktorá dopĺňa Váš slávnostný deň.
    Fotografia a videozáznam sú dve rozdielne médiá. Svadobné fotografie zväčňujú zábavné, vážne,a okamihy, ktoré nezachytí kamera. Môžeme si ich na rozdiel od videozáznamu pripomenúť kedykoľvek a kdekoľvek sa podeliť o ne so známymi a priateľmi.

 

                     HUDBA je ďaľšou zložkou, ktorá vytvára dobrú atmosféru a zábavu na akéjkoľvek slávnostnej udalosti. Je veľký rozdiel medzi DJ-mi, hudobníkmi. Pýtate sa v čom?  Je to veľmi jednoduché. Nie vždy záleží, len na cene a výbave čo DJ -hudobník má, ale veľmi záleží na kvalite výberu skladieb, prevedenia. DOBRÁ ZÁBAVA JE ZÁKLAD KAŽDEJ SLÁVNOSTNEJ UDALOSTI.

                   

                     Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala tak si asi poviete : Koľko to všetko stojí? To všetko záleží od Vašich predstáv a požiadavok. Cena za služby: napríklad prídete do obchodu, chcete si kúpiť potraviny vyberiete si kvalitnejší tovar, aby sa hneď nepokazil, tak isto je to aj pri našich službách. Za kvalitnú a profesionálnu službu je primeraná cena.
                    

                    Vždy existuje riešenie a dohoda.

 

                     MÁTE ZÁUJEM VYUŽIŤ NAŠE SLUŽBY? STAČÍ POSLAŤ MAIL, ALEBO SA TELEFONICKY INFORMOVAŤ A MY VÁM VYHOTOVÍME CENOVÚ PONUKU. PRI OSOBNOM STRETNUTÍ DOHODNEME A PREDLOŽÍME VAŠU KONEČNÚ CENU.

 

Organizovanie svadby s pomocou svadobnej agentúry

Prečo by som si vybral svadobnú agentúru a akú??

Svadba je dôležitým dňom v živote každého zaľúbeného páru. A všetky zamilované dvojice si predstavujú tento deň bez problémov a komplikácii. K tomu, aby bol svadobný deň skutočne krásny a dokonalý, môže prispieť aj rozhodnutie zveriť organizáciu svadby svadobnej agentúre.

Svadba nie je len o spečatení sľubov a o svadobnej hostine. Čaro každej svadbe dodávajú všetky maličkosti, od svadobnej výzdoby, cez hudobný doprovod, až po dojímavé príhovory, ktoré nenechajú ani jedno oko suché. A svadobná agentúra má všetky tieto maličkosti pod dohľadom.

Svadobná agentúra Vám pripraví svadbu podľa Vašich predstáv a želaní. Aj tie najmenšie detaily budú dotiahnuté do úplného konca. Pracovníci svadobnej agentúry sú nápadití a kreatívni ľudia, ktorí dokážu priviesť Váš svadobný deň k dokonalosti.

Svadobná agentúra má v príprave svadieb prax, a vďaka tomu Vám pomôže vyhnúť sa všetkým nepríjemným nečakaným udalostiam, ktoré by Vás mohli počas svadobného dňa postretnúť. Preto zverte prípravu Vašej svadby odborníkom. Toto rozhodnutie určite nikdy neoľutujete.

 

Príklad čo sa Vám môže stať pri ušetrení a objednaní lacných služieb:

Prišli sme na svadbu uskutočniť svadobnú výzdobu a zrazu sa objavil svadobný DJ a začal rozkladať svoju aparatúru.

Vyložil mix pult , potom vyložil domácu vecu a to som spozornel , na to som sa zapozeral a čakal či bude pokračovať . On na to zapol a vyskúšal a povedal funguje môžem isť ešte mám čas. Na to som skamenel a zostal ako vyoraná myš , že či to myslí vážne. Žiadne efekty , žiadny mikrofón len to čo vidíte.

Cena za DJa 50€ po informácií svadobčanov . Na meno som s ani nepýtal

 

 

Profesionálne ozvučenie svadobnej oslavy . Táto akcia sa konala v malom útulnom zámočku. Svadobných hostí bolo tiež len do 30 hostí , no aj napriek tomu sa tanečný parket pekne nasvieti a použije profesionálna aparatúra.

Takýto rozdiel je medzi lacnou a drahšou službou .

Kvalitná služba stojí od 350€ za akciu . Všetko záleží od požiadaviek.

Kvalita a profesionalita sa ukáže potom aj na tom ako sa hostia budú zabávať.

 

 

Príprava zabezpečenia svadobného dňa

06.01.2020 14:20

Váhate či DJa alebo živú hudbu??

Po celú dobu ako sa venujem zabezpečovaniu svadieb a aj ako účastník na svadbách či už ako DJ ,alebo starejší sa stretávam z otázkou od snúbencov či si majú objednať DJa ,alebo živú hudbu. Tak Vám prinášam niekoľko poznatkov z mojej niekoľkoročnej praxi. V prvom rade je si treba uvedomiť ,že je to...
Celý článok
04.01.2020 12:32

Čo všetko je potrebné zabezpečiť a nezabudnúť

. Milé nevesty, aby ste nezabudli na dôležité veci pri zabezpečení svadby tak mám tu pre Vás malý návod: Keď príde ten deň, že sa aj s Vašim nastavajúcim rozhodnete pre uzavretie manželstva tak prichádza čas začať vybavovať potrebné veci, aby Váš svadobný deň prebehol čo najlepšie.  Bodovo Vám...
Celý článok