Všetko vybavíte pod jednou strechou

FOTO - DJ -VIDEO -KVETY- SVADOBNÉ AUTÁ

 

 

Svadobný deň
                    Neopakovateľný okamih v živote dvoch ľudí pri vykročení na cestu spoločného života a spoločnej cesty žitia a radosti. Preto treba si túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky, keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.
                    Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.
                    Svadobný deň potrebuje, aj organizátora a dobrú zábavu, zabezpečíme Vám STAREJŠIEHO A HUDBU , ktorí sa vždy postarajú o dobrú zábavu.


Stužková slávnosť


                    Ukončenie štúdia na Strednej škole a vykročenie do života vlastnou cestou je tiež jedna z neopakovateľných udalostí. Preto si treba tiež túto                      významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky keď si budete chcieť pripomenúť tento                             nezabudnuteľný okamih.    


                    Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.

                    Stužková slávnosť potrebuje, aj dobrú zábavu, zabezpečíme Vám aj HUDBU (DJ-a), ktorý sa vždy postará o dobrú zábavu.       

 

AKO VYBRAŤ KAMERAMANA - FOTOGRAFA -DJa -STAREJŠIEHO

                    Svadobný deň, stužková slávnosť, rodinná oslava a akákoľvek slávnostná udalosť, ktorú chcete uchovať pre Vašu spomienku , je potrebné sa dobre rozhodnúť pre profesionála, ktorý Vám túto udalosť dobre zaznamená, ale hlavne dobre a kvalitne spracuje.
                  

                     VIDEOZÁZNAM je sprostredkovanie udalostí a aj verný prenos všetkých nezabudnuteľných momentov a atmosféry Vášho slávnostného dňa. Patria tam romantický klip, zábava, obrad a iné.
                   

                     FOTOGRAFIA je ďalšou a hodnotnou pamiatkou, ktorá dopĺňa Váš slávnostný deň.
    Fotografia a videozáznam sú dve rozdielne médiá. Svadobné fotografie zväčňujú zábavné, vážne,a okamihy, ktoré nezachytí kamera. Môžeme si ich na rozdiel od videozáznamu pripomenúť kedykoľvek a kdekoľvek sa podeliť o ne so známymi a priateľmi.

 

                     HUDBA je ďaľšou zložkou, ktorá vytvára dobrú atmosféru a zábavu na akéjkoľvek slávnostnej udalosti. Je veľký rozdiel medzi DJ-mi, hudobníkmi. Pýtate sa v čom?  Je to veľmi jednoduché. Nie vždy záleží, len na cene a výbave čo DJ -hudobník má, ale veľmi záleží na kvalite výberu skladieb, prevedenia. DOBRÁ ZÁBAVA JE ZÁKLAD KAŽDEJ SLÁVNOSTNEJ UDALOSTI.

                   

                     Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala tak si asi poviete : Koľko to všetko stojí? To všetko záleží od Vašich predstáv a požiadavok. Cena za služby: napríklad prídete do obchodu, chcete si kúpiť potraviny vyberiete si kvalitnejší tovar, aby sa hneď nepokazil, tak isto je to aj pri našich službách. Za kvalitnú a profesionálnu službu je primeraná cena.
                    

                    No vždy existuje riešenie a dohoda.

 

                     MÁTE ZÁUJEM VYUŽIŤ NAŠE SLUŽBY? STAČÍ POSLAŤ MAIL, ALEBO SA TELEFONICKY INFORMOVAŤ A MY VÁM VYHOTOVÍME CENOVÚ PONUKU. PRI OSOBNOM STRETNUTÍ DOHODNEME A PREDLOŽÍME VAŠU KONEČNÚ CENU.

 

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode