Informácie o nás

RK MIX s.r.o. vznikla zlúčením 2 firiem pod jednu spoločnú firmu.

    Alena Karabínová- Kamélia kvety darčeky , pôsobí na trhu  od roku 1991 a má bohaté skúsenosti v obchodnej sfére ako aj  prístupom k zákazníkovi. 

Alena Karabínová - Ekonomické vzdelanie , obchodné vzdelanie, dlhodobá prax v obchode aj v kreatívnom  myslení. V oblasti výzdob a viazaní kytíc má absolvované viaceré školy , kurzy a aj výstavy workshopy a aj osobne sa podielala na organizovaní kurzov pre začínajúcich kvetinárov a kvetinárky pod vedením AKADÉMIE VZDELÁVANIA BANSKÁ BYSTRICA.

V ekonomickej sfére sa pohybovala už od vyštudovania na strednej ekonomickej školy ,kedy nastúpila na Miestny národný Výbor ako ekonomická referentka, postupom času sa prepracovala až n a Krajský národný Výbor kde pracovala až do roku 1991 ako ekonómka a po roku 19991 sa začala venovať podnikaniu ,kde zotrvala až do dneška. 

 

    Róbert karabín -RK MIX , ktorá pôsobí na trhu od roku 2001 a má taktiež bohaté technické skúsenosti a taktiež aj obchodné skúsenosti v hudobnej a fotografickej umeleckej  oblasti.

     

                                      RK MIX s.r.o. zaručuje spoľahlivosť, kvalitu, profesionálny prístup a profesionalitu a diskrétnosť

NAŠE HESLO: Pokiaľ je to v našich silách tak zariadime

Róbert Karabín majiteľ RK MIX s.r.o.

 

Som vyštudovaný  elektrotechnik, fotograf a zdravoťák.

Určite Vám prebehla otázka ,že ako je to možné a určite je to blbosť aby som mal toľko štúdií.

Pravda je taká, že som paralélne študoval dve stredné školy a  aj vysokú školu  . No podstatné je , že nadobudnuté vedomosti mi už nik nezoberie. Po skončení školy som bol na vojenskej službe počas ktorej som si spravil ďalšie certifikáty v oblasti elektrotechniky. Po ukončení strednej  školy v roku 1997 som začal podnikať samostatne  aj pracovať  v rodinnej firme Kamélia Kvety darčeky kde sme zriadili aj agentúru pre kompletné technické zabezpečenie akcií . Sám sa od roku 1997 venujem fotografovaniu a hudobnej produkcii. Pre získanie nových vedomostí som naštevoval Nikon školu ,kde som získal profesionálne vedomosti v oblasti fotografie. Prax som nadobúdal aj v oblasti hudobnej produkcii ako technik a DJ u 5S DADO s ktorou spolupracujem doposiaľ.

Mám absolvovaných ešte niekoľko kurzov medzi ktorými je POWER TRANING, BARMANSKÝ KURZ, KURZ SAMOSTATNÝ ELEKTROTECHNIK , STRATÉGIA 21 STOROČIA , Skúšky NBS ako finančný agent  a podobne . Všetky certifikáty môžete vidieť v sekcii certifikáty.

NAJNOVŠIE SOM SI DOROBIL PRE ZLEPŠENIE KVALIFIKÁCIE ,,ŠKOLU MODERÁTORA A SVADOBNÉHO MODERÁTORA,,

Naši užívatelia

Naša stránka slúži hlavne ku komplexnému vybaveniu zákazníka pod jednou strechou, aby nemusel hľadať na rôznych stránkach potrebné veci ku vybaveniu ako je napríklad : SVADBA, OSLAVA, ZDRAVIE, INTERNETOVÝ NÁKUP,  INFRA kúrenie a podobne