Všetko vybavíte pod jednou strechou

Informácie o nás

Naša spoločnosť RK MIX s.r.o. vznikla zlúčením 2 firiem pod jednu spoločnú firmu.

    Firma Alena Karabínová- Kamélia kvety darčeky , pôsobí na trhu  od roku 1991 a má bohaté skúsenosti v obchodnej sfére ako aj  prístupom k zákazníkovi. 

    Firma Róbert karabín -RK MIX , ktorá pôsobí na trhu od roku 2001 a má taktiež bohaté technické skúsenosti a taktiež aj obchodné skúsenosti v hudobnej a fotografickej umeleckej  oblasti.

Spoločníci firmy majú bohaté skúsenosti z obchodného hľadiska a aj vedomosti potrebné pre oblasť, ktorú vykonávajú.

             

 

Alena Karabínová - Ekonomické vzdelanie , obchodné vzdelanie, dlhodobá prax v obchode aj v kreatívnom  myslení. V oblasti výzdob a viazaní kytíc má absolvované viaceré školy , kurzy a aj výstavy workshopy a aj osobne sa podielala na organizovaní kurzov pre začínajúcich kvetinárov a kvetinárky pod vedením AKADÉMIE VZDELÁVANIA BANSKÁ BYSTRICA.

V ekonomickej sfére sa pohybovala už od vyštudovania na strednej ekonomickej školy ,kedy nastúpila na Miestny národný Výbor ako ekonomická referentka, postupom času sa prepracovala až n a Krajský národný Výbor kde pracovala až do roku 1991 ako ekonómka a po roku 19991 sa začala venovať podnikaniu ,kde zotrvala až do dneška. 

 

 

 

                

            Róbert karabín - Technicko elektrotechnické a zdravotné vzdelanie. Prax v telekomuikačnej oblasti, elektrotechnickej oblasti ( elektrotechnika, technika, PC, grafika,termo- infra technika) a aj umeleckej oblasti ( Dj a fotograf)

Absolvoval

 som rôzne vzdelávacie programy v oblasti BARMAN a aj FOTOGRAF. Konkrétne ŠKOLU BARMANA v BB a Exkluzívnu ŠKOLU NIKONU.

Vzdelávanie je mojou prioritou aby som mohol ponúkať 100% profesionálne služby a aby som mal prehľad v trendoch danného roku. 

                     Moja predchádzajúca prax a práca mi umožňovala študovať termokamery a termovíziu ako odbor. 

 

Zlúčením vedomostí  spoločníkov spoločnosti RK MIX s.r.o. zaručuje spoľahlivosť, kvalitu, profesionálny prístup a profesionalitu a diskrétnosť

NAŠE HESLO: Pokiaľ je to v našich silách tak zariadime

Róbert Karabín majiteľ RK MIX s.r.o.

 

Vyštudovaný elektrotechnik, fotograf, enviromentalista a zdravoťák.

Určite Vám prebehla otázka ,že ako je to možné a určite je to blbosť aby som mal toľko štúdií.

Pravda je taká, že som paralélne študoval dve stredné školy a  aj vysokú školu  . No podstatné je , že nadobudnuté vedomosti mi už nik nezoberie. Po skončení školy som bol na vojenskej službe počas ktorej som si spravil ďalšie certifikáty v oblasti elektrotechniky. Po ukončení strednej  školy v roku 1997 som začal podnikať samostatne  aj pracovať  v rodinnej firme Kamélia Kvety darčeky kde sme zriadili aj agentúru pre kompletné technické zabezpečenie akcií . Sám sa od roku 1997 venujem fotografovaniu a hudobnej produkcii. Pre získanie nových vedomostí som naštevoval Nikon školu ,kde som získal profesionálne vedomosti v oblasti fotografie. Prax som nadobúdal aj v oblasti hudobnej produkcii ako technik a DJ u 5S DADO s ktorou spolupracujem doposiaľ.

Mám absolvovaných ešte niekoľko kurzov medzi ktorými je POWER TRANING, BARMANSKÝ KURZ, KURZ SAMOSTATNÝ ELEKTROTECHNIK , STRATÉGIA 21 STOROČIA , Skúšky NBS ako finančný agent  a podobne . Všetky certifikáty môžete vidieť v sekcii certifikáty.

NAJNOVŠIE SOM SI DOROBIL PRE ZLEPŠENIE KVALIFIKÁCIE ,,ŠKOLU MODERÁTORA A SVADOBNÉHO MODERÁTORA,,

Naši užívatelia

Naša stránka slúži hlavne ku komplexnému vybaveniu zákazníka pod jednou strechou, aby nemusel hľadať na rôznych stránkach potrebné veci ku vybaveniu ako je napríklad : SVADBA, OSLAVA, ZDRAVIE, INTERNETOVÝ NÁKUP,  INFRA kúrenie a podobne

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode