Pri zabezpečení Vašho svadobného dňa, alebo akcie spolupracujeme

 

 

  Svadobné oznámenia, menovky na stoly, svadobný album, vizitky, plagáty , potlač na tričká 

to  všetko Vám zabezpečí náš obchodný partner . Adresa prevádzky Horná 13 BB.

Prípadne bližšie informácie cez naše telefónne kontakty 

 

 

  

 

  Svadobné výrobky z dreva. Mali by ste záujem o drevené poďakovania pre rodičov, svadobné menovky na stôl, drevený motýlik a kravatu a rôzne iné vychytávky ? Tak ste na dobrom mieste a stačí si pozrieť stránku GL reklama 

 

 

 

 

FIT Family RÁDIO
je nezávislé internetové rádio s vysielaním do celého sveta .
Rádio pre Vaše telo a dušu .

FIT Family RADIO
– má program zostavený podľa formátu HOT AC a vysiela 24 hodín denne s 12 hodinami denného plne moderovaného naživo. Svojim obsahom dokážeme osloviť poslucháča vo veku od 18 do 60 rokov. Vo vysielaní nechýba hudba pre všetky vekové generácie, najväčšie hity 80-tych, 90-tych rokov až po súčasnosť . .
FIT Family RADIO
– . Chceme byť tam, kde sa niečo deje a informovať o tom všetkých ľudí.
Propagácia Vašej značka a tovaru , pozvánky na rôzne udalosti sa takto už dnes dostanú nielen do Vášho regiónu , do každého kúta Slovenska , ale aj do viac ako 70 krajín sveta , kde majú u nás silnú počúvanosť rodáci žijúci v zahraničí. Aj pre nich sú informácie o dianí z domova veľmi zaujímavé a zároveň žiadané.
S nami si budujete svetovú značku .
FIT Family RADIO
podporuje kultúrne , spoločenské , športové , hudobné , charitatívne aktivity.

 

 

 

 

Svadobný salón Shania - svadobné, spoločenské šaty, účesy a ličenie - všetko na jednom mieste!

 

 

 

 

 

 

Drahoslav Denkoci : Ozvučenie, osvetlenie, video, reality

 

 

 

 

 

Ladislav Lietava : STAREJŠÍ   

 

 

 

 

 

 

 

 Róbert Lokša : Ozvučenie, osvetlenie ( svadba  a rózne slávnostné príležitosti ) 

 

 

 

 

 

 

FOTOGRAF>KAMERAMAN > PROFESIONÁLNY FOTOGRAF A KAMERAMAN

 

 

 

 

 

Jaroslav Moravčík - profesionálne sa venujem fotografovaniu niekoľko rokov. Sústreďujem sa hlavne na svadobnú a portrétovú fotografiu. Pôsobím v Banskej Bystrici, Zvolene a okolí, ale nemám problém prísť kamkoľvek na Slovensko.

 

         

 

 

    

 

Veronika sa narodila 11.05.1984 v Košiciach. Vyrastala v dedinke Kysak. Študovala v Prešove na Gymnáziu sv. Moniky, kde sa dostala do umeleckého prostredia vďaka školskému divadielku poézie Logos. Tam začala so spevom a herectvom. Po maturite vyštudovala Akadémiu umení v Banskej Bystrici, odbor divadelné umenie – herectvo. Pôsobí ako pedagóg spevu na Konzervatóriu Timonova v Košiciach. Od roku 2002 spievala v kapele Hrdza. Od roku 2008 účinkuje ako hosť v skupine Kandráčovci. Aktuálne sa vydala na sólovú cestu s projektom Veronika Rabada.

 

    

 

 

 

Vlasta Mudríková: heligonkárka a speváčka zo Skalitého, 

ktorá svojou hrou a spevom prispieva k zachovaniu koloritu ľudovej piesne a folklóru Kysúc.

 

 

 

   JURAJ FÁBER - TANEČNÁ ŠKOLA 

    - príprava na svadbu, ztužkovú a podobne

    - TANEČNÉ KURZY PRE AMATÉRSKE A PROFI

 

 

 

 

    PARTNER PRE ODVOZ A DOVOZ NAŠICH ZÁKAZNÍKOV 

 

HALÓ TAXI Vás kedykoľvek a kdekoľvek odvezie a dovezie za priateľné ceny .

Taxikári sú profesiońáli na vysokej úrovni. 

 

Volajte :   0905 45 35 35

                0911 45 35 35
                0949 45 35 35

 

 

 

 

FIRMA ESSENS ID Sponzora : 20012100  Kvalitné parfumy, šampóny, kondicionéry a jogurtovače

PARFUMY : 12€ člen essens clubu + poštovné / nečlen 17€ (plus poštovné a balné)

ESSENS, aktuálne jedna z najdynamickejších MLM spoločností v Európe, bola založená v Českej republike na jeseň roku 2011 na základe spolupráce niekoľkých profesionálov v sieťovom marketingu a popredných odborníkov v oblasti vývoja a výroby kozmetiky a výživových doplnkov. Spočiatku si ESSENS získala rešpekt uvedením radu exkluzívnych parfumov najvyššej možnej kvality. Medzinárodný tím starostlivo vyberal tie najvhodnejšie vonné kompozície od jedného z popredných svetových dodávateľov parfumových esencií. Nasledovali prvé produkty z oblasti špeciálnej výživy, vďaka ktorým začali našu budúcnosť významne ovplyvňovať noví partneri so zázemím popredných európskych lídrov medzi farmaceutickými firmami. Práve preto stále prichádzame s unikátnymi novinkami v našom sortimente, ktoré prostredníctvom sietí našich členov, distribútorov a lídrov ovplyvňujú trhy mnohých krajín a prinášajú neoceniteľný úžitok miliónom spokojných zákazníkov.

ESSENS však ponúka oveľa viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Už samotné meno v sebe skrýva niekoľko významov a slov. Možno v ňom objaviť napríklad rovnako znejúce anglické slovo „essence“, ktoré znamená podstatu, základ, ale aj aromatickú esenciu, ktorú môžete cítiť v našom parfume alebo aj vo svojej ESSENS budúcnosti. A postrehli ste pri vyslovení ESSENS slovo „sense“, teda zmysel? Našimi zmyslami vnímame všetko okolo seba a sú naším najbližším pomocníkom, ktorý nás sprevádza po celý život. Sieťový marketing je podľa mnohých odborníkov jednou z najrýchlejších ciest k časovej a finančnej nezávislosti alebo splneniu vlastných snov. Aj slovo „sen“ je preto neoddeliteľne spojené s ESSENS.