Svadba

Rezervuj si prvú hodinovú konzultáciu zdarma. Každá ďalšia konzultácia má cenu 20€/hodina 

Stlačením tlačidla ,,SÚHLAS,, dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa našich zásad spracuvávania osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Rezerváciou, alebo kúpou služieb, tovaru dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odosielania informácií o Vami vyžiadanej služby, tovare a pravidelných e -mailov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím ,,ODHlÁSIŤ SA,, v každom e- maili.

FOTO - DJ -VIDEO -KVETY- SVADOBNÉ AUTÁ

Svadobný deň
Neopakovateľný okamih v živote dvoch ľudí pri vykročení na cestu spoločného života a spoločnej cesty žitia a radosti. Preto treba si túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky, keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.
Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.
Svadobný deň potrebuje, aj organizátora a dobrú zábavu, zabezpečíme Vám STAREJŠIEHO A HUDBU , ktorí sa vždy postarajú o dobrú zábavu.


Stužková slávnosť


Ukončenie štúdia na Strednej škole a vykročenie do života vlastnou cestou je tiež jedna z neopakovateľných udalostí. Preto si treba tiež túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.


Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.

Stužková slávnosť potrebuje, aj dobrú zábavu, zabezpečíme Vám aj HUDBU (DJ-a), ktorý sa vždy postará o dobrú zábavu.

AKO VYBRAŤ KAMERAMANA - FOTOGRAFA -DJa -STAREJŠIEHO

Svadobný deň, stužková slávnosť, rodinná oslava a akákoľvek slávnostná udalosť, ktorú chcete uchovať pre Vašu spomienku , je potrebné sa dobre rozhodnúť pre profesionála, ktorý Vám túto udalosť dobre zaznamená, ale hlavne dobre a kvalitne spracuje.

VIDEOZÁZNAM je sprostredkovanie udalostí a aj verný prenos všetkých nezabudnuteľných momentov a atmosféry Vášho slávnostného dňa. Patria tam romantický klip, zábava, obrad a iné.

FOTOGRAFIA je ďalšou a hodnotnou pamiatkou, ktorá dopĺňa Váš slávnostný deň.
Fotografia a videozáznam sú dve rozdielne médiá. Svadobné fotografie zvečňujú zábavné, vážne , 

a okamihy, ktoré nezachytí kamera. Môžeme si ich na rozdiel od videozáznamu pripomenúť kedykoľvek a kdekoľvek sa podeliť o ne so známymi a priateľmi.

HUDBA je ďaľšou zložkou, ktorá vytvára dobrú atmosféru a zábavu na akejkoľvek slávnostnej udalosti. Je veľký rozdiel medzi DJ-mi, hudobníkmi. Pýtate sa v čom? Je to veľmi jednoduché. Nie vždy záleží, len na cene a výbave čo DJ -hudobník má, ale veľmi záleží na kvalite výberu skladieb, prevedenia. DOBRÁ ZÁBAVA JE ZÁKLAD KAŽDEJ SLÁVNOSTNEJ UDALOSTI.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala tak si asi poviete : Koľko to všetko stojí? To všetko záleží od Vašich predstáv a požiadaviek. Cena za služby: napríklad prídete do obchodu, chcete si kúpiť potraviny vyberiete si kvalitnejší tovar, aby sa hneď nepokazil, tak isto je to aj pri našich službách. Za kvalitnú a profesionálnu službu je primeraná cena.

No vždy existuje riešenie a dohoda.


PHOTO SVADBA

PHOTO PORTRÉT:

Cena: volajte

Portrétové fotky. Pri tomto balíku sa jedná len o nafotenei čisto portrétových fotografií.

KLASIC:

Cena: volajte
Popis služby:
-Portrétne fotografie mladomanželov v exteriéri, alebo v interieri

-Svadobného obradu a gratulácií

-Skupinové fotografie rodiny a priateľov.

-Postprodukcia a úprava vybraných fotografií, detailná retuš 20 fotografií + foto DVD .

CELOK:

Cena: volajte
Popis služby:
-Svadobný portrét ( cca 1-2 hodiny )

-Príprava nevestym, ženícha

-Odobierka

-Svadobný obrad

-Gratulácie a spoločné foto

-1. tanec + cca. 2 hodiny z večerného programu (cca.do 21. hod) -reportážne foto.

-Postprodukcia a úprava vybraných fotografií, plná retuš , 1xDVD, alebo USB klúč foto priebeh svadby.

DE LUXE:


Cena: volajte
Popis služby:
Celodenné fotografovanie svadby od príprav až po nočnú zábavu formou reportáže, resp.podľa požiadaviek klienta. Tento balík obsahuje fotografovanie celovečernej zábavy, polnočnej odobierky + zábava po polnoci cca.do 2.hod rannej. Postprodukcia a úprava všetkých fotografií, plná retuš a vybratie 50 najkrajších fotografií 10x15cm pripravené na tlač, 1 x DVD priebeh svadby,alebo USB klúč.
Darček.

PHOTO REPORTÁŽ :

Reportážna fotografia: fotografovanie rôznych akcií ako napríklad ( koncert, divadlo, stretnutia ) od 30€ / 1 hod

V cene je zahrnuté spracovanie a dodanie 1 ks DVD, alebo USB klúč s potlačou.

PHOTO : DETSKÉ, RANDENIE, TEHOTENSKÉ

Vyhotovenie 10 ks fotografií komplet upravených v digitálnej podobe atelier CENA : 40€

Vyhotovenie 20 ks fotografií komplet upravených v digitálnej podobe exteriér CENA : 40€


Viac tu: https://www.rkmix.sk/foto-dj-video/cennik-foto-a-dj/