Fotograf

Fotografia zachytí momenty z Vašej akcie a zveční ich na dlhé roky ako spomienku na daný d.

Fotograf je jeden z najdôležitejších ľudí na akejkoľvek akcii. Zachytáva postrehy, okamihy a zvečňuje ich na svoj fotoaparát a následne po spracovaní ich odovzdá klientom. Je to človek čo dáva do toho aj emóciu a musí vedieť rýchlo vytvoriť aj kompozíciu a príbeh. Je autor , je to umelec. Po akcii jeho práca nekončí ,ale začína postprodukcia a dlhé hodiny pri počítači , kde spracuje a vyberie tie najlepšie obrázky. Každý fotograf má svoju predstavu a preto aj výsledné fotografie sa pri každom líšia. No a dôležité pri výbere je aj s akou foto technikou pracuje. 

Naši spolupracovníci pracujú s profi technikou ako je Nikon a Canon 

Foto

PORTRÉT:

Cena: od 80€

Portrétové fotky. Pri tomto balíku sa jedná len o nafotené čisto portrétových fotografií.


SVADBA: 

Cena: od 600,-€
Popis služby:
Celodenné fotografovanie svadby od príprav až po nočnú zábavu cca do 02.00 hod formou reportáže. 

Tento balík obsahuje fotografovanie celovečernej zábavy, polnočnej odobierky + zábava po polnoci cca.do 2.hod rannej. Postprodukcia a úprava všetkých fotografií, plná retuš a vybratie 50 najkrajších fotografií 10x15cm pripravené na tlač, 1 x  priebeh svadby na  USB kľúči.
Darček.

PHOTO REPORTÁŽ :

Reportážna fotografia: fotografovanie rôznych akcií ako napríklad ( koncert, divadlo, stretnutia ) od 50€ / 1 hod + PLUS 50€/ postprodukcia

PHOTO : DETSKÉ, RANDENIE, TEHOTENSKÉ

Vyhotovenie 10 ks fotografií komplet upravených v digitálnej podobe atelier CENA : 50€

Vyhotovenie 20 ks fotografií komplet upravených v digitálnej podobe exteriér CENA : 50€


Milé budúce nevesty pripravil som pre Vás zadarmo e-book ,,AKO ZVLÁDNUŤ SVADBU BEZ STRESU,, verím, že Vám pomôže pri príprave Vášho slávnostného dňa.

Fotogaléria - viac foto tu