Rezervácia konzultácie

Rezervuj si svoju prvú hodinovú konzultáciu zdarma. Každá ďalšia konzultácia bude spoplatnená 20€/ hod

Stlačením tlačidla ,,SÚHLAS,, dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa našich zásad spracuvávania osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Rezerváciou, alebo kúpou služieb, tovaru dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odosielania informácií o Vami vyžiadanej služby, tovare a pravidelných e -mailov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím ,,ODHlÁSIŤ SA,, v každom e- maili.

Prečo je iba hodina konzultácie zdarma ?? 

Prvú konzultáciu, ktorá trvá hodinu času sme Ti ako bonus pripravili zdarma. Na tejto konzultácii sa dozvieš všetky potrebné informácie potrebné k tomu, aby si sa správne rozhodol. V prípade, že sa rozhodneš využiť naše služby a objednáš si následne službu tak ďalšie konzultácie máš v rámci objednanej služby opäť zadarmo. 

Pokiaľ budeš ešte Váhať tak každá ďalšia konzultácia Ti bude spoplatnená sumou 20€/ hodinu. Pýtaš sa prečo je to spoplatnené? Ako aj Tvoj aj náš čas je vzácny a má svoju cenu a informácie, ktoré Ti podávame tiež aj nás niečo stáli okrem nášho času, ktorý trávime vzdelávaním aj vynaloženými financiami na vzdelávanie.