google-site-verification=XA0Zvouxw1tMlNb4pQApN6DIhXMdR-3LVmAp3T8sRbw https://www.vsetkopresvadbu.sk/?page_id=119

Svadobné služby

DJ

Róbert Karabín

Drahoslav Denkóci  


STAREJŚÍ

Róbert Karabín


Kameraman

Drahoslav Denkóci 

Miroslav Moravčík

Miroslav Vojtek

Fotograf

Róbert Karabín

Drahoslav Denkóci 

Jaroslav Moravčík

Kvetinová výzdoba, svadobné kytice.

Alena Karabínová 

FOTOBÚDKA         s neobmedzenou tlačou fotografií na vašej oslave. V cene máte aj príjemnú asistenciu, grafika na mieru, rekvizity, pozadie , všetky fotografie aj v digitálnej podobe na USB 

Svadobné doplnky

drevené  

Máte na výber z našej ponuky služieb. Stačí kliknúť na danú službu:

Ako bonus, za Vašu registráciu získavaš knihu v PDF podobe ,, AKO ZVLÁDNUŤ SVADBU BEZ STRESU,,

FOTO - DJ -VIDEO -KVETY- SVADOBNÉ AUTÁ

Svadobný deň
Neopakovateľný okamih v živote dvoch ľudí pri vykročení na cestu spoločného života a spoločnej cesty žitia a radosti. Preto treba si túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky, keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.
Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.
Svadobný deň potrebuje, aj organizátora a dobrú zábavu, zabezpečíme Vám STAREJŠIEHO A HUDBU , ktorí sa vždy postarajú o dobrú zábavu.


Stužková slávnosť


Ukončenie štúdia na Strednej škole a vykročenie do života vlastnou cestou je tiež jedna z neopakovateľných udalostí. Preto si treba tiež túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.


Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.

Stužková slávnosť potrebuje, aj dobrú zábavu, zabezpečíme Vám aj HUDBU (DJ-a), ktorý sa vždy postará o dobrú zábavu.

AKO VYBRAŤ KAMERAMANA - FOTOGRAFA -DJa -STAREJŠIEHO

Svadobný deň, stužková slávnosť, rodinná oslava a akákoľvek slávnostná udalosť, ktorú chcete uchovať pre Vašu spomienku , je potrebné sa dobre rozhodnúť pre profesionála, ktorý Vám túto udalosť dobre zaznamená, ale hlavne dobre a kvalitne spracuje.

VIDEOZÁZNAM je sprostredkovanie udalostí a aj verný prenos všetkých nezabudnuteľných momentov a atmosféry Vášho slávnostného dňa. Patria tam romantický klip, zábava, obrad a iné.

FOTOGRAFIA je ďalšou a hodnotnou pamiatkou, ktorá dopĺňa Váš slávnostný deň.
Fotografia a videozáznam sú dve rozdielne médiá. Svadobné fotografie zvečňujú zábavné, vážne ,

a okamihy, ktoré nezachytí kamera. Môžeme si ich na rozdiel od videozáznamu pripomenúť kedykoľvek a kdekoľvek sa podeliť o ne so známymi a priateľmi.

HUDBA je ďaľšou zložkou, ktorá vytvára dobrú atmosféru a zábavu na akejkoľvek slávnostnej udalosti. Je veľký rozdiel medzi DJ-mi, hudobníkmi. Pýtate sa v čom? Je to veľmi jednoduché. Nie vždy záleží, len na cene a výbave čo DJ -hudobník má, ale veľmi záleží na kvalite výberu skladieb, prevedenia. DOBRÁ ZÁBAVA JE ZÁKLAD KAŽDEJ SLÁVNOSTNEJ UDALOSTI.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala tak si asi poviete : Koľko to všetko stojí? To všetko záleží od Vašich predstáv a požiadaviek. Cena za služby: napríklad prídete do obchodu, chcete si kúpiť potraviny vyberiete si kvalitnejší tovar, aby sa hneď nepokazil, tak isto je to aj pri našich službách. Za kvalitnú a profesionálnu službu je primeraná cena.

No vždy existuje riešenie a dohoda.

google-site-verification=XA0Zvouxw1tMlNb4pQApN6DIhXMdR-3LVmAp3T8sRbw google-site-verification=VeuUWgz6_Vt0pojx2hOkzwMVqlx8dAswawnfpJsDnGc