Svadobné služby

DJ 


STAREJŚÍKameraman


Fotograf


Kvetinová výzdoba, svadobné kytice.


FOTOBÚDKA         s neobmedzenou tlačou fotografií na vašej oslave. V cene máte aj príjemnú asistenciu, grafika na mieru, rekvizity, pozadie , všetky fotografie aj v digitálnej podobe na USB 

Svadobné doplnky

drevené  

Máte na výber z našej ponuky služieb. Stačí kliknúť na danú službu:

Ako bonus, za Vašu registráciu získavaš knihu v PDF podobe ,, AKO ZVLÁDNUŤ SVADBU BEZ STRESU,,

FOTO - DJ -VIDEO -KVETY- SVADOBNÉ AUTÁ

Svadobný deň
Neopakovateľný okamih v živote dvoch ľudí pri vykročení na cestu spoločného života a spoločnej cesty žitia a radosti. Preto treba si túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky, keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.
Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.
Svadobný deň potrebuje, aj organizátora a dobrú zábavu, zabezpečíme Vám STAREJŠIEHO A HUDBU , ktorí sa vždy postarajú o dobrú zábavu.


Stužková slávnosť


Ukončenie štúdia na Strednej škole a vykročenie do života vlastnou cestou je tiež jedna z neopakovateľných udalostí. Preto si treba tiež túto významnú udalosť uchovať v kvalitnej a nestarnúcej podobe pre Vás i Vašich blízkych na dlhé roky keď si budete chcieť pripomenúť tento nezabudnuteľný okamih.


Naša firma Vám ponúka zabezpečenie FOTOGRAFA a KAMERAMANA, ktorý Vám túto udalosť zaznamená a zachová tým vo Vašej pamäti.

Stužková slávnosť potrebuje, aj dobrú zábavu, zabezpečíme Vám aj HUDBU (DJ-a), ktorý sa vždy postará o dobrú zábavu.

AKO VYBRAŤ KAMERAMANA - FOTOGRAFA -DJa -STAREJŠIEHO

Svadobný deň, stužková slávnosť, rodinná oslava a akákoľvek slávnostná udalosť, ktorú chcete uchovať pre Vašu spomienku , je potrebné sa dobre rozhodnúť pre profesionála, ktorý Vám túto udalosť dobre zaznamená, ale hlavne dobre a kvalitne spracuje.

VIDEOZÁZNAM je sprostredkovanie udalostí a aj verný prenos všetkých nezabudnuteľných momentov a atmosféry Vášho slávnostného dňa. Patria tam romantický klip, zábava, obrad a iné.

FOTOGRAFIA je ďalšou a hodnotnou pamiatkou, ktorá dopĺňa Váš slávnostný deň.
Fotografia a videozáznam sú dve rozdielne médiá. Svadobné fotografie zvečňujú zábavné, vážne ,

a okamihy, ktoré nezachytí kamera. Môžeme si ich na rozdiel od videozáznamu pripomenúť kedykoľvek a kdekoľvek sa podeliť o ne so známymi a priateľmi.

HUDBA je ďaľšou zložkou, ktorá vytvára dobrú atmosféru a zábavu na akejkoľvek slávnostnej udalosti. Je veľký rozdiel medzi DJ-mi, hudobníkmi. Pýtate sa v čom? Je to veľmi jednoduché. Nie vždy záleží, len na cene a výbave čo DJ -hudobník má, ale veľmi záleží na kvalite výberu skladieb, prevedenia. DOBRÁ ZÁBAVA JE ZÁKLAD KAŽDEJ SLÁVNOSTNEJ UDALOSTI.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala tak si asi poviete : Koľko to všetko stojí? To všetko záleží od Vašich predstáv a požiadaviek. Cena za služby: napríklad prídete do obchodu, chcete si kúpiť potraviny vyberiete si kvalitnejší tovar, aby sa hneď nepokazil, tak isto je to aj pri našich službách. Za kvalitnú a profesionálnu službu je primeraná cena.

No vždy existuje riešenie a dohoda.