google-site-verification=XA0Zvouxw1tMlNb4pQApN6DIhXMdR-3LVmAp3T8sRbw

Stránka len pre registrovaných užívateľov

Tato stránka je dostupná len pre  registrovaných užívateľov. Pre zobrazenie jeho obsahu sa prosím prihláste, alebo si založte nový účet.

Ešte nemáte účet?

Niektoré stránky tohto webu sú dostupné len pre registrovaných užívateľov. Vytvorte si účet ešte dnes a získajte prístup do zamknutej časti webu.

Stlačením tlačidla ,,Vytvoriť nový účet,, dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa našich zásad spracuvávania osobných údajov. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Rezerváciou, alebo kúpou služieb, tovaru dávate súhlas na spracovanie údajov za účelom odosielania informácií o Vami vyžiadanej služby, tovare a pravidelných e -mailov z oblasti marketingu. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím ,,ODHlÁSIŤ SA,, v každom e- maili.

Spracúvanie osobných údajov sa riadi nariadením EPaR EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).

Bol som poučený o právach, ktoré v kapitole III Práva dotknutej osoby upravuje povinnosti prevádzkovateľa pri uplatňovaní práv dotknutých osôb uvedené v článkoch 12 až 22.  

Prihlásenie

google-site-verification=VeuUWgz6_Vt0pojx2hOkzwMVqlx8dAswawnfpJsDnGc