google-site-verification=XA0Zvouxw1tMlNb4pQApN6DIhXMdR-3LVmAp3T8sRbw

Naša filozofia

Sme tu pre Vás

Spoločnosť RK MIX s.r.o. vznikla zlúčením 2 firiem pod jednu spoločnú firmu.

Firma Alena Karabínová- Kamélia kvety darčeky , pôsobí na trhu od roku 1991 a má bohaté skúsenosti v obchodnej sfére ako aj prístupom k zákazníkovi.

Firma Róbert karabín -RK MIX , ktorá pôsobí na trhu od roku 2001 a má taktiež bohaté technické skúsenosti a taktiež aj obchodné skúsenosti v hudobnej a fotografickej umeleckej oblasti.

Máme bohaté skúsenosti z obchodného hľadiska a aj vedomosti potrebné pre oblasť, ktorú vykonávame.

Alena Karabínová - Ekonomické vzdelanie , obchodné vzdelanie, dlhodobá prax v obchode aj v kreatívnom myslení. V oblasti výzdob a viazaní kytíc má absolvované viaceré školy , kurzy a aj výstavy workshopy a aj osobne sa podielala na organizovaní kurzov pre začínajúcich kvetinárov a kvetinárky pod vedením AKADÉMIE VZDELÁVANIA BANSKÁ BYSTRICA.

V ekonomickej sfére sa pohybovala už od vyštudovania na strednej ekonomickej školy ,kedy nastúpila na Miestny národný Výbor ako ekonomická referentka, postupom času sa prepracovala až n a Krajský národný Výbor kde pracovala až do roku 1991 ako ekonómka a po roku 19991 sa začala venovať podnikaniu ,kde zotrvala až do dneška.

Róbert Karabín - Technicko elektrotechnické a zdravotné vzdelanie. Prax v telekomuikačnej oblasti, elektrotechnickej oblasti       ( elektrotechnika, technika, PC, grafika, termo- infra technika) a aj umeleckej oblasti ( Dj a fotograf)

Absolvoval som rôzne vzdelávacie programy v oblasti BARMAN a aj FOTOGRAF. Konkrétne ŠKOLU BARMANA v BB a Exkluzívnu ŠKOLU NIKONU.

Vzdelávanie je mojou prioritou aby som mohol ponúkať 100% profesionálne služby a aby som mal prehľad v trendoch daného roku.

Moja predchádzajúca prax a práca mi umožňovala študovať termokamery a termovíziu ako odbor.

Zlúčením našich vedomostí spoločnosti RK MIX s.r.o. zaručuje spoľahlivosť, kvalitu, profesionálny prístup a profesionalitu a diskrétnosť

NAŠE HESLO: Pokiaľ je to v našich silách tak zariadime

google-site-verification=VeuUWgz6_Vt0pojx2hOkzwMVqlx8dAswawnfpJsDnGc