google-site-verification=XA0Zvouxw1tMlNb4pQApN6DIhXMdR-3LVmAp3T8sRbw

Vízie a ciele

07.07.2021

Čo to znamená :

Každý z nás keď chce niečo vykonávať a niekam sa vo svojom živote dostať musí mať v prvom rade svoje vlastné vízie a ciele.

Ja tak isto som už od detstva mal svoje ciele a vízie. Neveríte ?? Zamyslite sa sa sami nad sebou ako ste fungovali ako dieťa , čo Vám rodičia spomínali, keď ste vyrástli? Nebolo to náhodou takéto? Keď si bol malý tak si chcel byť a začali : požiarnik, vojak, policajt, lekár, doktor, podnikateľ a niektorí možno aj politik.

Presne o tom to je už od detstva každý z nás má svoje vízie a ciele a ako dorastá tak sa napĺňajú a realizujú. Začínajú základnou školou, strednou školou , vysokou školou a pokračujú školeniami a nakoniec sa každý rozhodne a zvolí si na základe svojich cieľov a svojej vízie povolanie. Niekto to pochopí hneď a stane sa lídrom čiže podnikateľom a niekto sa stane zamestnancom a tým bude lídrovi ( podnikateľovi ) pomáhať realizovať jeho cieľ a víziu.

Preto doporučujem každému si určiť svoje vízie a ciele. Dajte si ich na papier a majte ich na viditeľnom mieste.

Ako správne spraviť svoju víziu a cieľ ? To sa už takto ťažko rozoberá, preto ak by ste mali záujem o bližšie info tak napíšte a môžeme si dohodnúť osobné stretnutie, alebo video školenie cez web . :-)


Tabuľa cieľov a vízií 

Spravte si svoju tabuľu cieľov a vízii

Vytvorením svojej tabuly, alebo zošita cieľov a vízií si vytvoríte predstavu o tom čo chcete v živote dosiahnuť , kde sa chcete ocitnúť. V podstate si na ňu zaznamenajte všetky svoje sny. 

Nájdi odvahu nasledovať svoje srdce a intuíciu.
Ony už akosi vedia, kým sa chceš v skutočnosti stať.
                             - Steve Jobs 

Citát: Nečakajte, kým dosiahnete svoj cieľ, aby ste boli na seba hrdí. Buďte hrdí na každý jeden krok, ktorý urobíte, v snahe dosiahnuť svoj cieľ. 

Prajem Vám, aby sa všetky Vaše ciele, vízie a sny splnili. Cesta nie vždy bude hladká a rovná, ale je to len na Vašej vnútornej sile ako sa s prekážkami vysporiadate a dosiahnete to čo ste si vysnívali , vizualizovali. 

google-site-verification=VeuUWgz6_Vt0pojx2hOkzwMVqlx8dAswawnfpJsDnGc