google-site-verification=XA0Zvouxw1tMlNb4pQApN6DIhXMdR-3LVmAp3T8sRbw

Potrebujem na evente, svadbe moderátora / starejšieho ?

01.01.2022

Mnohokrát sa stretávam s otázkou načo nám je na svadbe -  evente starejší/ moderátor / koordinátor ?

Už v minulých storočiach bola zaužívaná tradícia, no ja by som ani nehovoril o tradícii. Starejší/ moderátor na svadbe bola česť pre najstaršieho člena rodiny alebo staršieho obyvateľa dediny / mesta byť súčasťou na svadbe dvoch mladých ľudí a sprevádzať ich počas svadobného dňa.

Starejší to nie je len o základných príhovoroch k mladomanželom a hosťom, ale hlavne je to o koordinácii celého svadobného dňa. To znamená , že sa stará o hladký priebeh dňa. Od začiatku svadobného dňa až po vykrúcanku kedy jeho práca na svadbe končí.

Starejší pozná nie len zvyky a tradície, ale hlavne musí vedieť čo sa má diať a hlavne kedy. Je pravou rukou nevesty a ženícha. No koordinuje a komunikuje tak isto aj s kameramanom, fotografom, Dj-om a ďalšími umelcami, ktorí sa zúčastňujú na svadbe.

To znamená, že v prvom rade odbremeňuje mladomanželov a svadobných rodičov od povinností. Pokiaľ je na svadbe starejší tak mladomanželia sa môžu venovať hosťom a nemusia mať povinnosti s organizáciou.

Každý dobrý event musí mať kvalitného moderátora. Moderátor dáva celemu dňu hlavne dušu a zabezpečuje aby nenastali žiadne fopá.

Viac sa dočítate nie len o tom čo robí starejší mv mojej brožúre ,, Ako prežiť svadbu bez stresu,, , ktorú si môžete po bezplatnom zaregistrovaní stiahnuť zdarma. 

google-site-verification=VeuUWgz6_Vt0pojx2hOkzwMVqlx8dAswawnfpJsDnGc